Mevsimsel Restaurant Goodville
27 November 2016

Geçenlerde gittiğim bir restaurant Googville. Kanyon alışveriş merkezinin arka kapısından çıkınca tam karşınızda kalıyor. H.içi öğlen servisleri en yoğun oldukları saatlermiş ama gün içinde yemek saatlerinde servis vermeye devam ediyorlar. Mekana girdiğimde ilk dikkatimi çeken iyi ışık alması ve modern tarzda dekore edilmesi nedeniyle oluşan ferahlık oldu. Hatta h.sonları sıcak bir mekanda miniklerinin doğumgününü kutlamak isteyecek aileler için alternatif olabileceğini düşündüm.

gd3

Menülerini mevsim sebzelerine göre güncelliyor ve sağlıklı seçenekler sunmaya gayret ediyorlar sanırım bu nedenle çevredeki iş merkezi çalışanlarının tercih ettiği bir yer olmuş kısa sürede. Happy hour ve perşembe akşamları canlı olarak yapılan jazz gecelerinin de bunda etkisi vardır mutlaka.

gd2

Goodville Seasonal Kitchen, lezzet ve sağlığın birlikteliğine inanan ve arayan mevsimsel bir mutfak. Mevsiminde yetişip güneşe doyan taze meyve ve sebzelerin doğallığı ve besleyiciliği Goodville mutfağının hem sağlık hem lezzet kaynağı. Kendilerini anlattıkları cümleleri. Yolunuz Levent’e düşerse denemek isteyeceğiniz bir yer olarak listenizde olsun derim. Bon appetit 🙂

hayatiminrenkleri

 

 

Yazar: Burcu Çalışkan | Yorum yok | Kategori: Yeme-İçme

Yorum Bırakmak İçin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *