Best Western Şile Gardens’ta Mini Bir Kaçamak
28 November 2016

Çocuklarla dolu dolu geçen bir hayatın keyfini ve temposunun yoruculuğunu bilmeyen bir anne yoktur sanırım 🙂 İşte biz  5 anne İpek, Alev, Sinem, Esra ve ben hem işlerimize yetişmeye çalışırken hem de bu koşuşturma içinde kendimize ayıracağımız bir günün hayalini kuruyorduk ne zamandır. Beklediğimiz gün geldiğinde heyecanla yola koyulduk, tahmin edebileceğiniz gibi daha arabada gecenin uzun olacağının sinyalleri alınmıştı. Otelimiz Best Western Şile Gardens a vardığımızda ışıl ışıl bir gün ve yemyeşil bir bahçe karşıladı bizi. Bizde fırsatı kaçırmadık, kısa bir otel turu sonrası Şile sahilde gün batımını izlemeye ve sahilde yürüyüş yapmaya karar verdik.

img_8322img_833020161123_170753Temiz havayı almış bedenleri biraz da şımartmak amacıyla kendimizi otelin spasına attık. İyi ki rezervasyonlarımızı gitmeden yapmışız çünkü yoğunlardı. Sanırım bizim gibi gelen konukların bir çoğu masajın iyi olduğu bilgisine sahipti. Ard arda yaptırdığımız masaj seanslarının ardında da kapalı havuzu kullandık. Ben normalde havuza girmekten pek hoşlanmıyorum ama ışıklandırması ve temizliği nedeniyle denemek istedim.

Bu arada Osman Müftüoğlu’nun fazla kilolardan ve toksinlerden arınmış, zinde ve sağlıklı yaşam değişimi öngören Yaşasın Hayat  merkezi hakkında bilgi alma şansımız da oldu. Amaçları hayata bakışınızı biraz olsun değiştirip, duygu ve düşüncelerinizi yeniden pozitife çevirerek kendinize YENİ BİR HAYAT rotası çizmenize yardımcı olmakmış. Stres ve sağlıksız besinlerle çevrili yaşamlarımızda yeni başlangıçlar yapmak isteyenlerin ilgisini çekecek programları var.

20161123_172116

Akşam yemeği sonrası da soluğu odalarımızda aldık çünkü Marks&Spencer ın gecemizi daha eğlenceli kılacak pijama partisi için bize jestleri vardı.

20161123_173114img-20161123-wa0033-01-01

Bizler 4-5 saat uyuduğumuz ama tıpkı gençliğimizdeki gibi çılgınlar gibi gülüp eğlendiğimiz, büyük ve konforlu odalarımızda gecenin 2 buçuğunda bile oburluk yapma isteğimize hızlı servisleri ile cevap veren otel çalışanlarının hizmetinden memnun, en kısa zamanda tekrar böyle kaçamaklar yapabilme dileğiyle ayrıldık buradan. Sizde kendinize, sevdiğinize özel mini dinlenme anları ayırmak ister veya sağlıklı yaşam ile ilgili tüyolar almak isterseniz Best Western Şile Gardens oteli aklınızda bulundurabilirsiniz.
img_8552

 

 

 

Yazar: Burcu Çalışkan | Yorum yok | Kategori: Gezelim Görelim, main

Yorum Bırakmak İçin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *