Karaca Home’un Zarif Çizgisi
18 March 2015

Haftasonu Karaca Home‘un 2015 İlkabar – Yaz Koleksiyonu’nu yakından görme fırsatım oldu. Beylikdüzü’nde ki showroomlarında ağırladıkları biz bloggerlara yaz trendlerini ve koleksiyonlarını anlatılar. Yaz serisinin tüm desen ve renk çalışmalarının bizzat şirket sahipleri tarafından yapıldığını öğrenmek ilgimi çekti. Hem trendlerin yakın takibinin hem de bolca yaratıcılığın gerektiği bu sürecin bizzat içinde olmaları işlerine olan aşklarının bir göstergesi sanırım.

Alaçatı ve Urla’da yapılan çekimlerle yaz severlere yazın sıcak renklerinı yatak odalarına taşıma fırsatı sunulmuş. Denizin mavisi, yosunun yeşili, mercanın kırmızısı ile yaz desenleri adate canlanmış.

IMG_2158

IMG_2159

4 ayrı konsept barındıran koleksiyon Ada Aşkı, Yaz Sandığı, Gölgede Aşk ve Provance adı altında toplanmış. Ben özellikle mavi beyaz uyumunu müthiş bir şekilde yansıtan ve özellikle yazlıklarda çok güzel duracağına inandığım ilk karedeki nevresimin de içinde yer aldığı Ada Aşkına bayıldım. Özellikle nevresim ile aynı deseni taşıyan sandığında satılan set tekrar kullanımda yatak odalarında güzel bir ayrıntı olacaktır.

IMG_2162 IMG_2164 IMG_2166

Showroomda bütünlük içerisinde sergilenen aksesuarlarda begendiklerim içinde yer aldı.

IMG_2172 IMG_2175

Tabiattaki renklerin tazeliği ve çiçeklerin renklerini içinde barındıran Yaz Bahçesi serisi ise yatak odalarını canlandırmanın en kestirme yolu sanırım 🙂

IMG_2178 IMG_2185

Yaz Sandığı serisi ise beyazlar, uçuk yeşiller ve pembeleri dantelle bütünleştirip yatmaktan keyif alacağımız birbirinden zarif yataklar sunuyor. İlginize çekeceğine emin olduğum Karaca Home mağazalarını henüz keşfetmediyseniz acele etmenizi öneririm 🙂

IMG_2190 IMG_2192 IMG_2195

 

 

Yazar: Burcu Çalışkan | Yorum yok | Kategori: Dekorasyon

Yorum Bırakmak İçin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *