En Güzel Anneler Günü Hediyeleri
08 May 2015

Bu yıl oğluşumuza kavuşma heyecanı yaşarken annelik sıfatıyla ilk yazımı da yazma fırsatını da buldum 🙂 Karaca Home e-dergilerinde anneler gününde alınabilecek hediyelerin konu edildiği bir yazı hazırlamamı istedi. Bu sene karnımda seneye inşallah kucağımda olacak kuzumla anneler günü kutlamalarına başladım denilebilir.

Hayatlarımızı özel ve anlamlı kılan kişiler en yakınımızda bulunanlardır. Sevdiğimiz insanlar içinde bir tanesi vardır ki daha ilk nefes aldığımız anda yanımızda bulunan ve sınırsız sevgisi ile hayata tutunmamıza yardımcı olan annelerimiz. Bu yıl anne adayı olarak geçireceğim Anneler Günü seneye minik oğlumun kucağımda olması ile daha farklı bir anlam kazanacak benim için. Dünyanın fedakarlık gerektiren en zor ama bir o kadar da manevi yönden tatmini mukayese kabul etmeyen görevlerinden bir olan anneliğin değerinin hediyelerle ölçülemiyeceği de aşikar… Gerçekten de fiyatı, cinsi veya özelliği ne olursa olsun sımsıcak bir gülümseme ile kocaman bir kucaklamanın yerini tutmayacak olsa bile anneler için günü anlamlı kılabilecek hediye seçiminde bir çok alternatifiniz olduğunu bilmekte güzel.

Anneler Gününde alınabilecek hediyelerde yaratıcılığın sonu olmadığı gibi bütçeniz dahilinde onların hayatını kolaylaştıracak veya baktıkça sizi anacağı hediyeler almanızda mümkün. Özellikle biz kadınların her bir detayı ile özenle ilgilendiğimiz evlerimizi renklendirecek dekorasyon ürünlerine karşı özel bir ilgilimiz olduğunu söylemek mümkün. Bu doğrultuda evlerin konseptine uygun birbirinden trend ürünlerin yer aldığı Karaca Home koleksiyonu ne alsam diye düşünenler için yol gösterici olacaktır.

1

Annenizle birlikte çekilmiş bir fotoğrafınızın yer aldığı birbirinden farklı desen ve modele sahip çerçevelerin evin baş köşesinde yer alacağına emin olabilirsiniz.

Yine evinin dekorayonuna önem veren anneler için bir çok yerde kullanabilecekleri değişik formlardaki biblolar vazgeçilmez hediyelerden biri olacaktır.

2

Çiçek sevmeyen kadın yoktur düsturundan yola çıkarak özellikle günümüzde moda olan country tarzı yansıtan vazolar ve gerçeğinden ayırt etmenin kolay olmadığı çiçekleri kombinleyip hediye ettiğinizde annelerinizin yüzünde bir gülümsemeye sebep olacağınızdan şüpheniz olmasın.

Yine bu sene dekoratif birer aksesuar olarak ferforje kuş kafesleri, kuş figürlü mumluklar ortama kattıkları romantik hava ile evlerin vazgeçilmezi olduğundan hediye seçenekleriniz arasında yer almasında fayda var.

Karaca Home Koleksiyonu’nda yer alan geniş renk ve desen yelpazesiyle evlerin yatak odalarında sihirli dokunuşlar sağlayan nevresim takımları, yumuşacık dokusuyla bornoz setleri, keyifle yenen yemeklerin yer aldığı masaları zarif çizgileri ile tamamlayan masa örtülerileri de elleri öpülesi annelerimize verebileceğimiz hediyelerden biri olabilir.

 

 

Yazar: Burcu Çalışkan | Yorum yok | Kategori: Hamilelik-Bebek-Annelik, Özel Günler

Yorum Bırakmak İçin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *