Düğün Hikayesi; Pınar & Serdar
23 November 2012

Sevgili Pınar ve Serdar’ın düğün hazırlıklarının fotoğraflanması için Polat Renasans Otel’de buluştuğumuzda cıvıl cıvıl bir gelin onaa nazaran daha sakin bir damatla karşılaştım. Ayrı odalarda yapılan hazırlıklarda saç makyaj titizlikle yapılırken, Serdar sakin keyifle hazırlanıyordu tüm damatlar gibi 🙂 Gelin olmak kolay depşl tabii bir çoğumuz daha erken yaşlarda düğün yada gelinliğimiz hakkında ufak da olsa kafa yoruyoruz sanırım. Eee tabii hem hayal edilenler hem ısıl ısıl bir gelin olmak titizlikle hazırlanmayı gerektirirken damatlar için çok daha kısa ve benzer hazırlıkları yapmanın getirdği rahatlıkla hazırlanıyorlar.

Hazırlıklar tamamlandığında dışardaki rüzgardan etkilenmek istemeyen gelinimin isteği ile havuz başına inmeden otel içinde hazırlıklarımızı tamamladık. Nikahı bekleme kısmı ise yakın arkadaşlarında katılımı ile gayet eğlenceli geçti. Enerjisi yüksek, eğlenceli arkadaş gruplarını çok seviyorum günün yorgunluğunu bile unutturuyorlar çoğu zaman bana. Çiftime ait karelerle sizi başbaşa bırakırken herkese keyifli bir h.sonu diliyorum.

Sevgili Pınar ve Serdar’a www.burcucaliskan.com u seçtikleri için teşekkür ediyor mutluluklarının bir ömür sürmesini diliyorum.

Yazar: Burcu Çalışkan | Yorum yok | Kategori: Düğün Hikayeleri

Yorum Bırakmak İçin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *