Düğün Hikayesi; Demet & Enes
04 May 2012

Enes Bey’le ilk kez tam da Sevgili Erkan ve Melda Aija Otel’deki çekimlerini yaparken konuştuk telefonda ve hemen anlaştık aylar öncesinden. Ekim ayının yağmurlu gri bir sabahında kuaförede buluştuk Demet ile. Masmavi gözlerinde bir önceki gün yaptığı kınanın yorgunluğunu görmek mümkündü ama hazırlıklar başladığında o da her gelin gibi mooda girdi 🙂

Biz hazırlıklarımızı bitirdiğimizde Enes Bey’de aşağıda hazır bir şekilde bizi bekliyordu. Daha ilk dakikadan kahkalar yükselmeye başlamıştı arabadan zira bir kişi fazla olunca oturma düzenine göre kendisini jeepin bagaj kısmındaki koltuğa sığdırma çalışmaları yeterince eğlenceliydi. Gök delinircesine yağan yağmura silecekler yetişemezken biz Koç Müzesi’ne varmıştık bile.

Hızlı bir girişle çekimleri yaparken Enes Bey’in bana Ata Demirel’i anımsatan mimikleri ve esprileri yüzünden bir ara koca salonda kahkaha seslerimin kulaklarıma geldiğine şahit olup kendimi biraz frenlemeye çalıştım desem :)) Anlayacağınız bol kahkahalı bol yağmurlu bir sonbahar günü keyifli bir çekim yaptık Demet ve Enes’le. Şimdi sizi güzel gelinim ve eğlenceli damadıma ait karelerle başbaşa bırakırken hepinize iyi bir h.sonu diliyorum.

Sevgili Demet ve Enes’e Burcu Çalışkan Photography’i seçtikleri için teşekkür ediyor renkli bir kaç kare için sizi buraya bekliyorum :))

Yazar: Burcu Çalışkan | 2 Yorum | Kategori: Düğün Hikayeleri

Yorumlar
Yorum Bırakmak İçin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *