Doğum Hikayesi ; Aren Bebek
21 August 2013

Aren Bebek ben bu postu yapana kadar kocaman oldu ama onu heyecanla bekleyen sevenlerinin neşeli ve duygusal hallerinin hikayesini yayınlamadan olmazdı.

Güzeller güzeli bir anne ile yakışıklı babanın heyecanı görülmeye değerdi o gün. Biz ameliyathanenin yolunu tuttuğumuzda arkamızda sabırsızlıkla bekleyen bir kalabalık vardı 🙂 Ameliyathane kapısında ise anneyle elele ona destek veren doktor Aylin Keriş. Bir kaç hastasına daha bu şekilde moral verdiğine şahit olduğum Aylin Hanım’ın pozitifliği onunla ilgili söyleyebileceğim ilk şey sanırım.

Doğum hikayelerinde bebeğin doğar doğmaz anne ile buluşma anı gerçekten çok duygusal oluyor hatta bazen objektif arkasından kalmayıp o anları izlerken buluyorum kendimi. O kadar ay bekledikten sonra yapılan bu kısacık buluşma eminim ki anneler içinde unutulmaz. İsteyen herkesin bu mucizeyi yaşamasını dileyerek sizi o günün kareleri ile başbaşa bırakıyorum.

Sevgili Selin ve Nevres çiftine minik melekleri ile sağlıklı ve mutlu bir yaşam diliyor Burcu Çalışkan Photography‘i seçtikleri için teşekkür ediyorum 🙂

 

 

 

Yazar: Burcu Çalışkan | Yorum yok | Kategori: main

Yorum Bırakmak İçin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *