Dekoratif Yastıklar Zet’de
14 April 2014

Birbirinden güzel ve eğlenceli tasarımlara yer veren Zet, sevimli dekoratif yastıklarla evinize renk katmanızı sağlıyor.

450 dükkanı ve 25.000’den fazla ürünüyle Türkiye’nin en büyük tasarımcı pazaryeri olan Zet, özgün tasarımlar ortaya koyan satıcılar ile özel tasarım ürünlere ilgi duyan alıcıları bir araya getiriyor.

Ev tekstili, yastık, mutfak, mobilya gibi farklı ev dekorasyon ürünlerini bir araya getiren Zet, sizleri birbirinden güzel tasarımlarla buluşturuyor. Tasarımcıların buluşma noktası olan Zet, özgün butiklerin ve tasarımcıların ürünlerini kendi dükkanlarında sergileyip, satabildikleri bir platform.

Takı, aksesuar, giyim, kırtasiye gibi farklı kategorilerde ürün gruplarına yer veren Zet, eviniz için şık ve dekoratif seçenekler sunuyor. Evinize farklılık katacak ürünleri bir araya getiren Zet’de birbirinden sevimli ve eğlenceli dekoratif yastıklar bulmak mümkün.

Neşeli yumak, Giastudio, Atolyevivian ve Feriko Design gibi sevimli tasarımlarıyla ön plana çıkan dükkanlar, cupcakeli, balıklı, kalpli, bıyıklı ve ev şeklinden oluşan yastıklarıyla, dekorasyonuna renkli bir dokunuş katmak isteyenlere farklı alternatifler sunuyor. Baykuşlu yastıklarıyla dikkat çeken Kecekusi ve Sosyal terzi ise şirin tasarımlarıyla baykuş severlerin kalbini çalıyor.

Her ürünün sınırlı sayıda olduğu Zet’de, özgün tasarımlara sahip satıcılar ile tasarım ürünlere ilgi duyan alıcılar bir araya geliyor. Zet, günden güne artan yeni dükkanlarıyla da ürün çeşitliliğini genişletiyor.

Sevimli dekoratif  yastık modellerini Zet’in yastık kategorisinde bulabilirsiniz.

Zet sosyal medya hesaplarına ulaşabileceğiniz adresler

Facebook: http://www.facebook.com/zetsocial

Twitter: https://twitter.com/zetsocial

Instagram: http://instagram.com/zetsocial

Pinterest: http://www.pinterest.com/zetsocial/

Tumblr: http://zetsocial.tumblr.com/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yazar: Burcu Çalışkan | 1 Yorum | Kategori: Dekorasyon

Yorumlar
Yorum Bırakmak İçin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *