Zarif Süslemeler
05 April 2012


Büyük gün, o en özel olmasını dilediğiniz, aylarca hazırlıklarını yaptığınız ve her ayrıntısına kafa yorduğunuz günün önemli kalemlerinden biri sanırım düğünün yapılacağı mekana ait detaylar. Evet detaylar detaylar detaylar özel günlerinizin etkileyici ve unutulmaz olmasını sağlayan unsurlar. Ambiansı direkt etkileyecek süslemeler ve çiçekler için seçilecek doğru renk paletleri ile hem zarif br görünüm hem ortamı hareketlidirecek dokunuşlarda bulunabilirsiniz. Anlatmak istediklerimin tamamını görebileceğiniz görseller seçtim. Fotoğraflarda romantik bir görünüm için pudra tonlar, mumlar, saten kurdelalar ve abartıya kaçmadan kullanılan taş detaylar bir araya getirilmiş ve oldukça etkileyici bir görünüm elde edilmiş. 

Her zaman dediğim gibi bir konsept belirlenip ona uygun detaylar kullanılığında ve sadelik göz ardı edilmediğinde mutlaka çizgisi olan bir tasarım ortaya çıkıyor. Önemli olan sadece ne istediğini bilmek ve en güzele ulaşma aşamasında yaşanılan kafa karışıklığından sıyrılmak…

Bu arada yaklaşan düğün sezonu ile evliler kervanına katılacak çiftlerin o özel günü hayallerinde ki yaşayabilmelerini diliyorum.
simply posh desing

Yazar: Burcu Çalışkan | 1 Yorum | Kategori: Evlilik Hazırlıkları

Yorumlar
Yorum Bırakmak İçin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *