Yenilik Her Zaman İyiyidir :))
17 May 2011


Yeni bir günde daha hepinize iyi haftalar dileyerek başlıyorum haftaya. Yine kafamda bin tane yeni fikirin, yeni projelerin oluştuğu bu dönemde yoğunlukta fazlasıyla olunca sizlerle paylaşacağım ne kadar çok şeyin ertelendiğini görüyorum. Bunlardan biri de Burcu Çalışkan Photography ‘nin yeni görünümü. Çektiğim hikaye fotoğraflarımı keyifle paylaşırken git gide daha profesyonel bir kimliğe bürünen işimin tüm ayrıntıları içinde büyük özen gösteriyorum. Bunlardan biri de bir süredir devam eden çalışmalarla çok daha ferah bir görünümle beni daha çok yansıttığını düşündüğüm web sitem oldu. Sevgili Oytun ve Nedim tüm ayrıntılarla ilgilendiler. Zaten Oytun’nun web sitesinden de anlaşılacağı üzere ne kadar detaycı ve özenli bir kişiliğe sahip olduğunu görmek güç olmaycaktır. Haftalar süren çalışmalar sonunda bana gösterdikleri sabır sayesinde harika bir siteye kavuştum :)) Tabii çalışmalarımız bununla bitmedi. Kartvizitimden teslim ettiğim hikayelerde kullandığım onca ayrıntıda hep bu sadelik ve bana özgü olması için özen gösterdim.

Sadece ve sadece fotoğraflarımın ön planda olduğu http://burcucaliskan.com/ un yeni halini bakalım sizler nasıl bulacaksınız? Fikirlerinizi merakla bekliyorum :))

Bu arada SKY Türk’de yer alan röportajımı sabırsızlıkla bekleyen mail atan bir sürü arkadaşım oldu. Hem göstermiş olduğunuz ilgi hem her zaman ki desteğiniz için çok teşekkür ederek bu hafta paylaşacağımın sözünü veriyorum :))

Yazar: Burcu Çalışkan | 10 Yorum | Kategori: Doğum Hikayeleri, Düğün Hikayeleri, İçimden Gelen

Yorumlar
Yorum Bırakmak İçin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *