Sergimden…
07 December 2009

Merdiven başının en keyifli anında Amalfi 2009

Cuma akşamı daha sonra anlatmak istediğim bir nedenden dolayı eve sabaha karşı gittim. Uyandıktan sonra hazırlanıp sergiye resmen koşturarak gittim diyebilirim. Oldukça kalabalık ama bir o kadar da keyifli bir gündü. Sevgili Ceyda ve Duygu süpriz yaparak geldiler, yanlarında minik hediyeleri ile o kadar şaşırdım ve mutlu oldum ki anlatamam. İkiside çok zarif ve şekerdiler :)) Ayrıca sevgilim ve arkadaşlarıma da beni bu günde yalnız bırakmadıkları için çok teşekkür ediyorum. İnsanın kendi emeği ile ortaya çıkarttığı bir şeyle ilgili duyduğu güzel sözler o kadar hoşuna gidiyor ki, azıcık şımarıyorum müsadenizle :)) Sıra geldi hikayeme…

ADIM ADIM

Başlangıç yerim temmuz ayında yaptığım Amalfi Coast gezisi oldu. Akdeniz insanın sıcaklığı, rahatlığı, telaşsızlığıydı gördüğüm. Aceleleri yok sanki , hayat onlara bonkör davranmış ve keyifli anlarına koşturma kavramını iliştirmemiş.

Yaşama ait ne varsa yaşanıyor bazen merdivenlerde… Neşeli anlara ev sahipliği yaptığı gibi, birini beklemeye de sıcak bir gülümsemeyede tanıklık ediyor.

Karşıma neler çıkacağını bilmediğim merdiven başlarında “anlık” görüntülerin yansıması olsun, benim gözümden hayatı anlatsın istedim. Zaten adım adım yaşanan da hayatın kendisi değil mi?

Yüzlerce basamağın bitmesine az kala Positano 2009

Meraklı bir ziyaretçi molada Ravello 2009

“An” kalabalık içinde yalnız kalabilme anı Ravello 2009

Meydanın efendisi bulutlarla süslenmiş Ravello 2009

Akşam üzeri hava güzel ama o sıkkın Amalfi 2009

Çok uzaklardan gelen aynı merdivenin mutlu çifti onlar Amalfi 2009

Onların yazlık anıları bu tarihi merdivenlerde Amalfi 2009

İşinin başında Roma 2009

Eve dönüşün en güzel yolu Amalfi 2009

Ceydanın objektifinden o güne ait bir kaç kare

Yazar: Burcu Çalışkan | 58 Yorum | Kategori: Basında, Fotoğraf, İçimden Gelen

Yorumlar
Yorum Bırakmak İçin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *