Nutricook İle Besleyici ve Lezzetli Bir Gün
31 March 2010


Cumartesi günü Tefal‘den aldığım bir davetle Maslak’ta bulunan Mutfak Sanatları Akademisi’ne gittim. Davet geldiğinde blogunda yemek tarifleri paylaşmayan biri olarak biraz şaşırmıştım aslında ama Esra Hanım bu sefer davetlilerin farklılıgıyla renkli bir gün planladıklarından bahsetti.

Profesyonel aşçıların yetiştiği mutfaklardan birinde Tefal ekibinden Ömer Altıkardeşler ve Emrah Özol’un anlatımıyla Nutricook ve Actifry‘in özelliklerini dinlediktan sonra başladık yemek yapmaya… Şef aşçımız Aykut Ertaş’ın sempatik anlatımı, sağlıklı ve pratik yemek tarifleri benim gibi mutfakta vakit geçirmeyi pek sevmeyen birini bile cezbetti diyebilirim :))  
Yiyeceklerin doğal lezzetleri ve besin değerlerine tam koruma sağlayan yeni nesil pişirme teknolojisi Tefal Nutricook‘un kısa sürede yemek yapmanıza olanak sağlaması biz çalışan bayanlar için süper bir özellik.


Fotograflarını gördüğünüz lezzetleri çok kısa süre pişirip yemek oldukça keyifliydi itiraf ediyorum :)) Aaa bu arada söylemeyi unuttum bana da bir Nutricook hediye ettiler, yemeğe beklerim artık :)) 

O gün beraber çalıştığım Hilal ve yüzyüze tanışma fırsatı bulduğum  Ayşem‘e güzel fotograflarım için teşekkür ederim.

Yazar: Burcu Çalışkan | 41 Yorum | Kategori: Fotoğraf, Haftasonu, Yeme-İçme

Yorumlar
Yorum Bırakmak İçin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *