Nişan Töreni Çekimi
23 February 2011

İşte ne zamandır yayınlanmayı bekleyen hikayelerimden biri daha. Aralık ayında her bir ayrıntısının özenle hazırlandığı çok güzel bir nişan törenini ölümsüzleştirdim. Eve ilk gittiğimde son hazırlıkları yapan anne-baba’nın ardından güzeller güzeli İpek’i gördüm. Zarif ve şık elbisesi ile heyecanla konuklarının gelmesini bekliyordu. Ben hemen detayları ve evin güzel bayanlarını çekmeye başladım. İlk fotografta gördüğünüz anneanne ise idolüm oldu resmen. O yaşta o kadar hoş ve eglenceli bir kadın olmayı kim istemez ki :))
 

Annesi Hale Hanım’ın somon rengi güller ve gümüş ayrıntılarla süslediği evde heyecanla bekleyemeye başlayan İpek son rötuşları  yaptığında cuma trafiğine takılan konuklarda gelmişti.

Babanın yaptığı hatta kaleme aldığı duygusal konuşmadan sonra yüzükler takıldı ve mutlulukları gözlerinden okunan genç çiftin dogal anlarını fotoğraflamaya başladım.

Yine dekorla benzer ayrıntılar taşıyan enfes pasta kesilip arkadaşlarla kutlaması da yapıldığında zamanın da nasıl geçtiğini anlamamıştım.


Uzun zamandır birlikte olan Sevgili İpek ve Selçuk’a evlilik yolunda attıkları bu ilk adımda ki gibi heyecanlı, sevgi dolu günler diliyorum bir kez daha…

Devamı için tık tık

Yazar: Burcu Çalışkan | 32 Yorum | Kategori: Fotoğraf, Özel Günler

Yorumlar
Yorum Bırakmak İçin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *