Mim’liyim :))
19 January 2010

Sevgili arkadaşlarım  ZizimBizim ve GülBahçesi beni yaratıcı blog olarak mimlemişler. (Düzeltme yapmam gerekiyor bana bu konuda mimi ilk kez Cemo göndermişti atladığım için kendisinden özür diliyorum :))  

Konusu kendimizle ilgili 7 ilginç bilgiyi paylaşmamız. İşte benimkiler;

1- Küçüklüğümden beri öpmeyi ve öpülmeyi hiç sevmemişim. Hatta bebekken üzerinde “öpme beni” yazan önlüklerim bile varmış :)) Kardeşlerim öpmek için mutlaka bir plan yapar ve beni bir yerde sıkıştırarak hain planlarını uygularlardı. Şimdi ise yılların birikimini sevgilimden çıkarıyorum desem :))

2- Yatırım uzmanı olarak çalışmama ragmen rakamlardan ve paradan nefret ediyorum, matematiksel hesaplarda hiç iyi değilim ama pratik zekam her zaman takdir görür :))

3- Hayatta hiç bir konuda hırs yapmadım ama iş sportif konulara gelince birden hırslanırım. Daha önce denemediğim bir sporla ilgili bilgileri uygulayabilecek hale gelene kadar vazgeçmem.

4- Olaylara hakim olmayı sevme gibi bir huyum var hala annemlere gittiğimde görüşmediğimiz zamanlarda olanların hepsini tek tek sorup öğrenmeye çalışırım :))

5- Aç kalmaya asla tahamül edemem. Mesela restaurantta falan geç gelen yemek mutlaka garsona bir tepkim eşliğinde masaya ulaşır.

6- Çok sabırsızım, bir konu hakkında konuşmamız benim onu hemen hayata geçirmemizi istememle sonuçlanabilir

7- Mızmızlık yapmayacağımın kesin olduğu anlar fotograf çektiğim anlardır. Saatlerce aç bırakıp, yürütseniz bile sesim çıkmaz yeter ki elimde makinam olsun :))

Şimdiiii gelelim benim mimlediklerime (Tabii isterlerse)

İmgeleme
GizemliDünya
Gamidenİzler
Zehra
Duygu
Pınar
Hande  

Ödülü alanların, yukarıdaki fotografı yayınlaması, kendi hakkında 7 ilginç şey yazması, 7 kişiyi linklerini vererek ödüllendirmesi ve kendini ödüllendireni belirtmesi gerekiyormuş.

Yazar: Burcu Çalışkan | 5 Yorum | Kategori: İçimden Gelen

Yorumlar
Yorum Bırakmak İçin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *