İki Özel İnsan
23 February 2010

Bugün iki konuğum var size anlatmak istediğim; biri birlikte çok iyi vakit geçirdiğimiz, ortak zevklerimizin fazla olduğu dostlarımızdan biri sevgili Anıl. Bir gün mutfakla hiç ilgisi olmayan Anıl eşi Selin’in de teşvikiyle soluğu şirketlerinin düzenlediği çikolata kursunda alıyor. Tabii içeri girer girmez tek erkek olarak tüm bayanların gözdesi olmayı başarıyor :)) Birbirinden yaratıcı!! ve özel çikolataları eşi için elleriyle hazırlıyor, Selincik de öyle bir duygulanıyor ki adının olduğu seriyi görünce kıyıp yiyemiyor bile… 

Bu hikayeyi onlardan dinlediğimde Anıl gibi birinin (çoğu benzer özellik eşimde de vardır :)) böyle ince davranışlarda bulunması çok hoşuma gitti hemen paylaşmak istedim. Beylerden her zaman böyle farklı etkinlikler bekliyoruz, buradan duyrulur. Var mı aranızda eşi, sevgilisi ile böyle anıları olan bizden laf çıkmaz söz :))

Diğer özel insanda hem annelik, hem çalışma hayatı hem de yeni projesini başarıyla bir arada yürüten sevgili Hande . Belki görmeyenleriniz vardır BONBONBUTİK de renkli kişiliği ve enerjisiyle yaptığı bebek şekerlerini paylaşıyor. Abartıdan uzak ama bir o kadar da güzel şekerlerine bakıp, izleyici olmaya ne dersiniz? 


Yazar: Burcu Çalışkan | 16 Yorum | Kategori: Dekorasyon, Yeme-İçme

Yorumlar
Yorum Bırakmak İçin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *