Hatırlatma; Blog Yazarları Buluşması
13 September 2010


Hepinize iyi haftalar diliyorum öncelikle umarım bayram süresince hem dinlenebilmiş hem keyifli vakit geçirebilmişsinizdir. Aynı gün ülkemiz için basketbolda önemli başarılara imza atarken referandumla bir kez daha sınav verdiğimizi düşünüyorum.
Yarı final ve final maçlarını salonda canlı canlı izlemek ve o atmosferi yaşamak benim için ayrı bir keyifti. Hatta ctesi maçtan sonra 12 Dev Adam’ı kaldıkları otelde karşılamak ve sonra onlarla yemek yeme şansım oldu ki yaşadığım çoşkuyu anlatmam mümkün değil :)) En kısa zamanda sizlerle fotografları ve videoyu paylaşmalıyım ki sizlerde heyecanıma ortak olun :))


Konumuza dönecek olursam;

Geçen hafta duyurusunu yaptığımız blog toplantımız için yorumda geleceğini belirten sevgili arkadaşlarımız ve henüz katılım bildirmemiş olanların kişisel bilgilerini mutlaka maille bekliyoruz ki sağlıklı bir liste oluşturabilelim.
Buluşmaya katılmak isteyen blog yazarlarının yapması gereken; 18 Eylül’e kadar bana ya da Zeynep‘e mail yoluyla;
Ad soyad, blog adı, ulaşabileceğimiz telefon numaraları ile yanında getirmek istedikleri kişinin ismini belirtmeleri gerekiyor…
Buluşmamızda keyifli bir sohbetin yanında kahvaltı tabağı ve sınırsız çay seçeneğimiz var ve kişi başı bedeli 10 TL. Ayrıca sizlerin de evde yaptığı ikramlıkları memnuniyetle kabul ediyoruz :))
Bu arada ilk iki buluşmada tekrarlanan hediyeleşme etkinliğini biraz değiştirdik. Birbirimize hediye vermek yerine okulların açıldığı bu dönemde ihtiyacı olan bir öğrenciyi sevindirecek ( kalem, silgi, boya kalemi, hikaye kitabı vb..) birkaç malzemenin zarf içinde getirilmesini rica ediyoruz…
Son olarak katılmak isteyebilecek diğer arkadaşlarımızın haberdar olması için bloglarınızda yapacağınız buluşma duyurusunun bizleri çok mutlu edeceğini belirtmek isteriz.
Tüm blog dostlarımızın katılımını heyecanla bekliyoruz…

Yazar: Burcu Çalışkan | 25 Yorum | Kategori: Haftasonu

Yorumlar
Yorum Bırakmak İçin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *