Gelinler İçin Detaylar
10 March 2010

Malum önümüzdeki aylarda evlenecek olan bir çok çift hazırlıklarını hızlandırmış, bir koşturma içerisine girmiştir bile… Tabii bu dönemde bayanlar için halledilmesi gereken çok daha fazla detay vardır. Onların içerisinde bizler için hayatımızdaki önemli an’lardan biri olan bu güne ait en özenilen şey tabii ki kendimizle ilgili hazırlıklar olur :)) Evlilik yıldönümümüzde yayınladığım fotograflardan sonra yakın zamanda evlenecek olan bazı arkadaşlarla bu detaylar üzerine yazıştık. Bunun üzerine o güne ait bazı  fotograflarımı paylaşmak istedim.
İtiraf ediyorum hayatımda ilk ve tek topuzumu o gün yaptırdım, hem de bazı aksilikler yüzünden son dakikada değişen kuaförde ve provasız olarak :)) Taktığım iki küçük tarakla saçıma hareket katmak istedim ve duvağımı topuz altına taktırdım. Makyajımı da kardeşimin makyöz arkadaşı yaptı ki böyle koyu bir renk düşünmesemde sonuçtan çok memnun kaldım :))

Ayakkabımı gelinliğin üzerinde ki lame spiral işlemelere uygun olması için lame seçtim. Neredeyse tüm gün ayakta kalmanız gerekeceğinden görsellik kadar rahatlığında önemli olduğunu unutmamanızı öneririm. Gelin buketimi sapları uzun kesilmiş, iri tomurcuk beyaz güllerden ve gelinliğimin kumaşı kullanılarak yaptırdım.


Tüm evlenecek arkadaşlara bu yorucu ama bir o kadar da keyifli hazırlıklarda kolaylıklar diliyorum. 

Yazar: Burcu Çalışkan | 38 Yorum | Kategori: Düğün Hikayeleri, Evlilik Hazırlıkları, İçimden Gelen

Yorumlar
Yorum Bırakmak İçin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *