Foto Şipşakçı Kızlar
23 January 2012

Cuma günü tamamen spontane bir şekilde bir araya gelen fotoğrafçılar olarak çok keyifli bir gün geçirdik. Herşey Yeşim Mutlu’yla yeni studyo açan Burçin Çobanoğlu’nu ziyaret edelim hatta bir kaç fotografımızı çekelim tweetiyle başladı. Ertesi gün çoğalacağımızın sinyalleri gelirken bir baktık cuma günü 8 kişiyiz :)) Konuşmaktan çok sınırılı bir zamanda fotoğraf çektik ama yine de keyifli fotolar yakalanmış. Nasıl olmasın ki enerjisi bu kadar yüksek aynı kafadan kızlar bir araya gelirse… 

Biz Yeşim’le buluşup gittik yolun nasıl bittiğini anlamadık zira anlatacak çok şey vardı. İlk ziyaretçilerini karşılan Burçin ise masaj sözünü yerine getirmedi ama neyse :)) Sonra yeni saç rengiyle Latife Tunç geldi laf aramızda bu renk ona çok yakışmış. Sonra da o gün tanıştığım Emel Eryaman Usta geldi, fazla kalamasa da aramızdaydı. Arabayı uzağa park ettiği için kan ter içinde gelen güzeller güzeli Çiseren Korkut’da gelince hafif oburluk yaparak  Özlem Turan ve Aslı Tür’ü bekledik İnstagram canavarlığı yapmak için :)) Kızlar da gelince kadro neredeyse tamamdı. Neredeyse diyorum o gün aramızda olamasalar da Çiseren’nin dokunuşlarıyla kadroyu tamamlayan sevgili Ayça Oğuş ve Alev Durmuşoğlu ile kocaman bir grup olmuştuk bile. 

Aynı mesleği yapan, ortak zevkleri paylaşan ve mesleki paylaşımlarda bulunmaktan çekinmeyen bu kadar ismin bir araya gelmesi benim için çok keyifli ve umut vericiydi açıkcası. Bol bol yaşadıklarımızı anlattığımız buluşma sonrası ben çekim için hastane yolunu tutarken kızlarla en kısa zamanda tekrarlamak üzere ayrıldık. 

O güne ait bize kalan bir kaç hoş anıyla sizleri başbaşa bırakırken herkese güzel bir hafta diliyorum 🙂
Muzur Alev nerde bulun bakalım :))
Yazar: Burcu Çalışkan | 8 Yorum | Kategori: Fotoğraf, İçimden Gelen

Yorumlar
Yorum Bırakmak İçin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *