Elegante Design Provence’da Bir Düğünde
22 August 2014

Elegante Design olarak klasik çizgilerin dışında konuklarınıza özenle hazırlayacağınız masalar için tasarımlar yapmayı seviyoruz. Tasarımlarımızda masa örtüsünden, runnera, amerikan servislerden kumaş peçeteye, menü kartlarından mumlara kadar bir çok ayrıntıyı kombinliyor ve size sadece konuklarınız için hazırlayacağınız yemeklere konsantre olmanızı öneriyoruz 🙂 Bunların dışında düğün, doğumgünü  gibi özel günleriniz içinde konseptiniz doğrultusunda üretim yapabiliyoruz.

Fransa Provence’da lavanta tarlaları arasında yapılan muhteşem bir düğün ve ertesi gün ki barbekü partisi için masa örtüleri ve runnerlarını keyifle hazırladık. Ortamın romantik ve şık ambiansına uyması açısından masa örtülerini dantel olarak belirledik.

Dikdörtgen ve yuvarlak masalarla hazırlanan oturma düzeninde bazı masalarda sadece dantel runnerlerımız kullanıldı.

Yine aynı çiftin konukları için hazırlattığı barbekü partisinde ise ham ketenler üzerine uygulanan dantellerle şık runnerlar konseptin bir parçası oldu. Farklı vintage tabaklarla hazırlanan masa görüntü olarak oldukça tatmin edici gözüküyor.

Düğün organizasyonlarının en dikkat çekici düzenlemelerinden olan masalar için hayalinizdekiler ve bizim önereceklerimizle ortaya çıkanları bakalım siz nasıl buldunuz 🙂

Photos by Marianne Taylor

 

 

 

Yazar: Burcu Çalışkan | 5 Yorum | Kategori: Elagante Design, Evlilik Hazırlıkları

Yorumlar
Yorum Bırakmak İçin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *