Düğün Hikayesi; Tuba & Derviş
27 January 2012


Yaptığım işin keyifli yanlarından biri sanırım daha önce gitmediğim şehirlere gitmek, heyecanlarına ortak olacağım yeni çiftlerle tanışmak. Benim için yine ilk kez gördüğüm bir şehir olan Malatya’ya Sevgili Tuba ve Derviş’in düğün hikayesi fotoğraflarını çekmek için gittim. Anemol Otel’in lobisinde beni zarif mi zarif bir gelin ve tüm gün sürecek telefon trafiğinin ilk anlarını yaşayan damat karşıladı. Güzel bir kahvaltının ardında hazırlıklar için kuaförün yolunu tuttuk. Tuba gayet sade ve zarif gelinliğine uyacak bir makyaj ve saç hazırlığından geçip işini bitirdiğinde kendisine damat tıraşında eşlik etmem için Derviş gelip beni aldı. Bu sırada şehrin büyük caddelerini de görme fırsatım oldu. İşini büyük bir ciddiyetle yapan berber damadı geceye hazırlayıp bana da kahve ikramında bulunmayı ihmal etmedi :)) Otele geldiğimizde gelinimiz sabahlığını giymiş son hazırlıkları için bizi bekliyordu. Güzel ışık, ferah ortam bulan bendeniz yine bol bol fotoğraf çekmekten geri kalmadım. Kimi zaman güneşli kimi zaman bulutlu havada risk alınmadı ve hazırlıklar içeride de yapılsa biz çekim için bu zıtlıklardan yararlanmayı bildik. 

Sakin gelinleri gerçekten çok seviyorum; Tuba’da yine sakin ve naif tavırları ile zamanın nasıl geçtiğini anlamamamı sağladı. Nikah anı ise planlanan saatten gecikince benimle uçağı kaçırma telaşı yaşayan güzel çiftimi hiç unutmayacağım. Nikahları kıyılırken bile benimle göz göze gelen, havaalanına yetiştirileceğim onayını veren Tuba gerçekten çok şekerdi :))
Güzel çiftime Burcu Çalışkan Photoğraphy‘i seçtikler için teşekkür ederken bir ömür mutluluklar diliyor yeni hikayelerde buluşmak üzere diyorum :)) Sizleri de farklı bir kaç kare için buraya davet ediyorum :))

Yazar: Burcu Çalışkan | 1 Yorum | Kategori: Düğün Hikayeleri, Fotoğraf

Yorumlar
Yorum Bırakmak İçin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *