Düğün Hikayesi; Selda & Mete
05 July 2012

Yakın zamanda Nişan Hikaylerini’de burada paylaştığım Sevgili Selda ve Mete’nin heyecanla hazırlandıkları büyük gün için bir gün öncesinden Samsun’a gittim. İşimizin zevkli yanlarından biri de daha önce gitme fırsatı bulamadığımız şehirleri görmek oluyor. Evet çok dolaşma fırsatım olmuyor ama çekim yerlerine giderken şehir hakkında fikir sahibi olabiliyorum. Çekim günü hazırlıkların olacağı oda da buluştuk, gün ışıl ışıl hava çok güzeldi. Arada bir bastıran sis kısa süreli etkisiye endişelenmemizi engelliyordu. Masmavi gözleri, duru güzelliği ile hazırlıkları devam eden gelinimize zaman zaman ailenin kalan kısmı eşlik ediyor oda da şenlik hiç eksik olmuyordu. Günü hareketlendiren bir diğer şey de örnek foto gösterip anlatmamıza ragmen bir türlü istediğimiz buketi hazırlayamayan çiçekciydi. 3. bukette istenilene yakın bir şey ortaya çıkmış derin bir nefes almıştık. Zarif gelinim ve sempatik damadımın hazırlıkları bittiğinde otelin bahçesine indik. Her zaman ki gibi gülüşmeler eşliğinde yaptığımız çekimden sonra sahilde 2 yerde daha çekim yapmak için klasik araba ile otelden ayrıldık. Özellikle sahilde ki çekimlerde gelinimin içinden bir model çıktı ve çok güzel pozlar verdi bana. Kalabalık nikahın gerçekleşeceği mekanda ki çoşkulu karşılama ve gözlerinin için gülen çiftimin yeni bir hayata merhaba demesi ile düğünün olacağı otelde dinlenmeye çekildik. Akşam düğün yemeğinde Sevgili Mete’nin başı çektiği grupla eğlence tavan yaptı desem yeridir 🙂

Ben bir kez daha birbirine çok yakışan ve sevgileri gözlerinden okunan bir çiftin  en özel gününü paylaşmanın keyfi ile odama çıkarken mutlu olduğum işi yapabilmenin lüksüne şükrettim.


Sevgili Selda ve Mete’ye Burcu Çalışkan Photography i seçtikleri için teşekkür ediyor ve mutluluklarının daim olmasını diliyor sizleri de bu renkli karelerin bir arada olduğu sayfama bekliyorum :))

Yazar: Burcu Çalışkan | 4 Yorum | Kategori: Düğün Hikayeleri

Yorumlar
Yorum Bırakmak İçin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *