Düğün Hikayesi; Özge&Erhan
06 August 2012

Düğün Hikayesi demek aslında çok da doğru değil bu çiftimin çekimi için… Onlar evlilik yıldönümlerimde birbirlerine unutulmaz bir armağan vermek isteyip benimle iletişime geçen güzel bir çift. Evlendiğiniz ve tüm heyecanınızın yüzünüzden okunduğu gün çekilen karelerde ki etki kadar o günden önce veya sonra yapılan çekimlerde ki dinginlikte etkiliymiş. Çiftimle güneşin batacağı akşam saatlerinde sakin ve keyifli bir koyda yaptık bu çekimi. Onlar objektifime romantik halleri ile yansırken günışığının o eşsiz saatleri de işimi kolaylaştırıyordu. Yurt dışında çok yaygın olan trash the dress denilen bir tarz aslında bu. Çiftlerin üstülerinin kirlenme dertleri olmadan gönüllerince sulara, kumlara, çimlere bastığı, yattığı çekimler. Saç ve makyajın doğal yada doğala yakın olması, akma yada bozulma derdi olmaması hem gelinleri hem en azından sıcakla boğuşmak zorunda kalmayan damatları o kadar rahatlatıyor ki sizinde göreceğiniz gibi bakması çok keyifli kareler çıkıyor ortaya.
Sevgili Özge ve Erhan’la güzel havanın tadını çıkarıp yaptığımız çekimin ardından bir de deniz kenarında yediğimiz akşam yemeği ile bitirdik günü. Ben hem yeni insanlar tanımanın hem de ortak dili konuşabildiğimiz tatlı bir çiftin unutulmaz bir anısında imza attığım için keyifle kapadım o günü. Bakalım sizler bizim için güzel geçen çekimi nasıl bulacaksınız.

Güzel çiftime Burcu Çalışkan Photography‘i seçtikleri için teşekkür ediyor bu fotoğraflar yetmez diyenleri de buraya bekliyorum. Bu arada hepimiz için güzle bir hafta olması dileğiyle…

Yazar: Burcu Çalışkan | 1 Yorum | Kategori: Düğün Hikayeleri

Yorumlar
Yorum Bırakmak İçin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *