Düğün Hikayesi; Nilüfer & Mevlüt
22 March 2012

Sevgili Nadide ve Selçuk‘un düğün hikayesi çekiminden sonra Eylül ayının sonunda yolum bir kez daha  Alanya’ya düştü. İlk gelinim Nadide ve ailesi çekimden bir gün önce gittiğim için beni çok iyi ağırladılar  ve daha önce dolaşacak vaktim olmadığı için göremediğim şehri dolaştırdılar. Ertesi günde harika bir havada Green Garden Apart Hotel’de Sevgili Nilüfer ve Mevlüt’ün düğün gününü fotorafladım. Muz ağaçlarıyla çevrili bahçe suitinde kuaför hazırlıkları için  Nilüfer’le tanıştığım ilk anda anlaşılıyordu yüksek enerjisi. Gelinim bir yandan düğün günü hazırlıkları için organizasyon firması ile konuşurken bir yandan saç ve makyaj detayları ile ilgileniyordu. Yanında kızkardeşleri kimi zaman muzurluk yaparak kimi zaman kendisine en yakışanı bulma teleşı ile saatler geçirdik. Sonunda damat geldiğinde akşam güneşi batmadan oluşan kızıllıkta çekim yapma imkanı bulduk. Tabii eğlenceli gelinim yine başroldeydi ve çekimi kahkahalar eşliğinde yaptık. Aşağıdaki fotoğrafları gördüğünüzde ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız :)) 

Alanya’da çektiğim düğün fotoğrafları sayesinde hem çok güzel insanlar tanıma fırsatı buldum hem de çok keyifli bir şehri keşfetmiş oldum. Hep diyorum ya yaptığım işi seviyorum; hem insanların en mutlu günlerinde yanlarında olup mutluluklarını paylaşıyorum hem ben keyif aldığım bir işi yaptığım için mutlu oluyorum :))


Sizleri her zaman ki gibi daha fazla fotoğraf için buraya davet ederken Sevgili Nilüfer ve Mevlüt’e Burcu Çalışkan Photography’i seçtikleri için teşekkür ediyor mutluluklarının bir ömür sürmesini diliyorum.

Yazar: Burcu Çalışkan | 4 Yorum | Kategori: Düğün Hikayeleri

Yorumlar
Yorum Bırakmak İçin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *