Düğün Hikayesi; Nadide & Selçuk
29 April 2011

Mart ayında gelen bir telefonla Alanya’ya düğün hikayesi fotoğraf çekimine davet edilmemle başladı bu rüya gibi günün hikayesi. Detayları konuşmak için çiftlerle düğün öncesi görüşürüm ama bu kez öyle bir imkanım yoktu. Gün gelip çattığında sevgili ile birlikte düğünün yapılacağı otele bir gün önce gittik. Saphir Resort & Spa Hotel Selçuk’un ailesi tarafından 4 yıl önce büyük bir titizlikle yapılmış kendine ait mavi bayraklı koyu, yemyeşil bahçeleri ile harika bir otel. Ben nerede fotoğraf çekebilirim diye tura çıktığımda hiç de sıkıntı çekmeyeceğimi hemen farkettim.  


Sabah çekim için otelden çıkıp Nadide’yi almaya gittik. Nadide’yi ilk gördüğümde naif, kocaman gülümsemesine ragmen biraz tedirgindi. Hazırlıklar başladığında fark edilen ilk şey elektiriğimizin tuttuğuydu çünkü o tedirginliğini atmış bana harika pozlar veremeye başlamıştı bile :))


Bu kadar güzel olup bu kadar mütevazi, sıcak ve içten oluşu için ona ve tabii ki Selçuk’un ailesine hayran olmamak mümkün değildi.


Hazırlıklarımızı tamamladığımızda Selçuk süpriz yapıp limuzinle bizi almaya geldi.


Önce Nadide’nin evden çıkışı ve sonra otele giderken çekim devam etti ve yine objektifime harika kareler takıldı.Otelin bahçesinde yaptığımız keyifli çekimin ardından odaya çıkıp nikah törenini beklemeye başladık.ENBE Orkestrasının sahne aldığı düğün törenine ait kareler ve bu güzel hikayeye ait daha fazla fotoğraf için sizi buraya alabilirim :))

Son olarak Sevgili Nadide ve Selçuk hikayenize ortak olmak gerçekten çok keyifliydi. Umarım mutluğunuz bir ömür sürer ve sizde kocaman bir aile olursunuz da benimde Alanya’ya gelmek için yeni bahanelerim olur :))

Yazar: Burcu Çalışkan | 32 Yorum | Kategori: Düğün Hikayeleri, Fotoğraf

Yorumlar
Yorum Bırakmak İçin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *