Dolu Dolu Bir Haftasonu
05 April 2010

Cuma akşamı BJK maçını birlikte izlemek için dostlarla bizde toplandık. Galip gelemesekte bol muhabbet, bol şarkı ve mini bir doğumgünü kutlamasıyla güzel bir gece geçirdik. Beylerin şarkı söylerken ki hallerinin fotograflarını ne yazık ki koyamıyorum ama bir ara gülmekten gözümden yaş geldiğini söyleyebilirim :))
Ctesi günü kahvaltıdan sonra kahve ve tatlı keyfinin yanında hoş sohbetiyle sevgili Oytun eşlik etti bana… İnanılmaz trafikten dolayı biraz geciksem de kocaman bir gülümsemeyle karşılandım :)) Sonrasında mini bir market alışverişiyle yaptığı birbirinden güzel mamalar için malzemeleri nasıl özenle seçtiğine tanık oldum. Bir ara Paşabahçe’ye de uğradık yeni gelen koleksiyonlarda ki kuşlu sürahi vb. parçaları mutlaka görmelisiniz, bayılacaksınız :)) Akşam yemeği için sevgiliyle Cihangir’e gittik. Bir süredir uğramadığımızdan şöyle bir dolaşalım dedik adım başı açılan pizzacılara da bayağı bir şaşırdık. Cihangir pizza cennetine dönmüş denilebilir.
Pazar günü kahvaltıya gelecek şeker biri için normalden biraz erken kalktım. Tam masayı hazırlamaya başlamıştım ki çalan telefonla Ayci geldiğini haber verdi :)) Eli ağır biri olarak kahvaltı masasına ancak 1 saatte oturabilsek de kendisi bu durumdan hiç şikayetçi olmadı :)) Yakın zamanda gerçekleşecek evlilik hazırlıklarını konuşurken zamanın nasıl geçtiğini anlamadım ama iyi ki geldin arkadaşım, seni tanımak çok keyifliydi… Onun makinasıyla çektiğimden elimde fotograf yok, kendisinden bekliyorum artık.
Pazar gününün geri kalanını güzellikler arasında geçirdim ama onları başka bir güne saklıyorum :))
  

Cuma akşamına ait kareler

Yazar: Burcu Çalışkan | 24 Yorum | Kategori: Fotoğraf, Yeme-İçme

Yorumlar
Yorum Bırakmak İçin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *