Doğum Hikayesi; Zeynep Elif Bebek
04 January 2012


Tatilde gelen bir telefonla tanıştık minik meleğimin annesiyle. Doğumunun yaklaştığını ve o gün birlikte olabilmemiz için doğum hikayesi çekim paketlerinin detaylarını konuştuk. Bir kaç gün öncesi teyitleşerek o gün Acıbadem Hastanesi Fulya’nın yolunu tuttum. 2011 yılında bir çok bebeğim o hastanede doğduğu için hem sevdiğim hem alışık olduğum bir ortamı var. Güzel annemizle ilk odada karşılaştık. Göbeği hariç hamile diyemeyeceğim şanslı annelerdendi kendisi :))

Kendi gibi zarif ve sade süsleri ile odasının hazırlıklarını ve sezeryan öncesi kontrollerini de tamamladıktan sonra ameliyathanenin yolunu tuttuk. Minik Zeynep çok geçmeden aramıza katıldı ve sesi ile ortalığı şenlendirdi :)) Tabii bunda daha ilk bakım ve kontrollerinin sırasında meme araması ve bulamayışının etkisi büyüktü :)) Kızı ile ile ilk kez karşılaşan babanın yüzündeki kocaman gülümse ve annesini sabırsızlıkla bekleyen minik meleğin ağlamaları o gün hafızama kazınan görüntülerdi. Anne ile buluşmaları ise ayrı bir güzeldi. Anaokulu sahibi olan ve her zaman miniklerle bir arada olan annenin kızına bakışları onunla mırıl mırıl konuşmalarını hem fotoğraflamak hem izlemek de ayrı keyifli oldu. Daha sonra anne ile yaptığımız bir konuşmada “ben bunun için, anne olmak için doğmuşum” diyişini hiç unutmayacağım sanırım. 

Sevgi dolu bir aileye gelen ve Burcu Çalışkan Photography ile o an’ları yarına saklayan Zeynep Elif Bebek’e sağlık ve mutluluk dolu bir hayat diliyor, güzellikleri paylaşmak ümidiyle diyorum…

Hikayenin devamı için tık tık

Yazar: Burcu Çalışkan | 2 Yorum | Kategori: Doğum Hikayeleri

Yorumlar
Yorum Bırakmak İçin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *