Doğum Hikayesi; Simay Bebek
25 January 2011


Bugün bizlerden birinin, bir blogger annenin en heyecanlı gününü paylaşıyorum sizlerle. Sevgili Tümay ‘la blog toplantısında ilk detaylarını konuşup bu çekime karar vermiştik. Zaman hızlıca geçti ve çekime resmen koşa koşa yetiştim. Gittiğimde herkes heyecanlı ve bir o kadar da neşeliydi. Tabii neşeli olacaklardı minik Simay’a kavuşmaya şunun şurasında ne kadar kalmıştı ki :)) Pembelerle süslenmiş odadan Tümay’ın kimi zaman endişeli kimi zaman gülücükler saçtığı bir şekilde çıktık ve ameliyathanenin yolunu tuttuk.

Hastasının mooduna uygun bir şekile doktorları da çok pozitifti ve hikayem için gerekli kareleri yakalayabilmem için elinden geleni yaptı sağolsun :))


Minicik pespembe bir melek gibi doğdu Simay… İlk bakımı yapılırken babacığı da heyecanla izliyordu olup biteni hatta dokunmaya bile kıyamadı ilk başlarda kızına :))


Bakmayın minik olduğuna annesini beklerken acıktığından ağlamalar, eldivenlerini emmeler derken tüm aileyi başına toplamayı da başardı :)) Annesinin sıcaklığını hissedip, karnını doyurduğundaysa keyifli bir uykuya çoktaaan dalmıştı.

Tümay-Cüneyt çiftini bir kez daha kutlayıp, minik meleklerini sağlıkla büyütlerini diliyorum…

Bakın burada daha neler var :))

Yazar: Burcu Çalışkan | 32 Yorum | Kategori: Doğum Hikayeleri

Yorumlar
Yorum Bırakmak İçin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *