Doğum Hikayesi; DURU Bebek
29 March 2011

Keyifli ve dolu dolu geçirdiğim bir haftasonundan sonra hepinize güzel bir hafta diliyerek başlıyorum yeni iş gününe :)) Yaşadığımız sorunlardan dolayı post giremediğimizden benimde biriken hikayelerim oldu. Sevgili Elif ve Barbaros’un kızları Duru Bebek’te bunlardan biri. Elif’le daha telefon konuşmalarımızda aramızda çok sıcak bir dialog oluşmuş hatta hasta olduğum bir gün aradığında koca göbeğine rağmen bana yardımcı olmayı bile teklif etmişti tüm içtenliğiyle 🙂 Doğumun olacağı gün yine erkenden hastanenin yolunu tutup bir anneyi daha kapıda karşılamıştım. Yukarı çıkıp Duru’nun birbirinden güzel teyzeleri ve ailenin geri kalanı ile tanışıp hazırlıkların tamamlanmasının ardından ameliyathanenin yolunu tuttuk. Özenle yapılan hazırlıklarda teyzelerin cici tişörtlerine dikkatinizi çekerim 🙂
Pamuk gibi doğan Duru’yu şimdiye kadar gördüğüm en güleryüzlü en pozitif ameliyathane ekibi karşıladı. Hem hazırlıkların yapılmasını beklerken bekleme odasında hem de ameliyathanede doktordan, anestesizte ancak bu kadar olur dedirten bir yaklaşım gördüm. Güle oynaya girdiğimiz operasyondan yanımızda bir melekle çıktık :))

Sevgili Elif ve Barbaros minik meleğinizle geçireceğiniz nice güzel,sağlıklı ve mutlu yıllar diliyorum size… ve biliyorum ki iletişimimiz hiç kopmayacak :))

Tabii ki bu hikayenin daha bir çok karesi var, merak edenleri şuraya alabilirim :))

Yazar: Burcu Çalışkan | 9 Yorum | Kategori: Doğum Hikayeleri, Fotoğraf

Yorumlar
Yorum Bırakmak İçin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *