Başladım… Ara verdim…Döndüm :))
09 October 2009

Bugün farkettim ki 1 aydır hiç bir şey yapmamışım. Aslında çok şey yapmaya çalışıp zamanı iyi kullanmadığım için oldu tüm bunlar. Fotograf projemin artık son günleri konuyu toparlayıp, gerekli düzeltmeleri bitirmem gerekiyor. Ayrıca farklı zaman ve yerlerde çekilmiş ama bir kenarda elenmeyi bekleyen 4 ayrı gezi/foto klasörüm var.

Finans sektöründe çalıştığımdan hareketli piyasa zaten yeterince yoruyor. Bunun üstüne yorgun bir şekilde işten çıkıp spora gitmem gerekiyor ki kendime gelebileyim. Sevgiliyle yeni başladığımız diziyi heyecanlı bir şekilde izliyorum ama aslında çok daha öncelikli bir konum var; evlilik hikayesini fotografladığım çift benden albümlerini bekliyor. O nedenle bir an önce fotolar için de gerekli düzeltilmeleri yapıp teslim etmeliyim. Baş ucumda yarım bırakılmış 2 kitap … Ayrıca bu arada evle de ilgilenmen gerekiyor ki farkettiğiniz üzere bu en sona kalmış bir konu 🙂

Yazdıkça görüyorum; sanırım bu ara için kendi kendime hafifletici nedenler bulmakta ısrarcıyım neyse lafı daha fazla uzatmadan çektiğim bir foto ile bu günü bitiriyorum.

Yazar: Burcu Çalışkan | 2 Yorum | Kategori: Fotoğraf

Yorumlar
Yorum Bırakmak İçin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *