Bana Kalan Güzellikler :))
16 April 2010

Dün öyle güzeldi ki… İş arkadaşlarımın sıcacık gülümsemeleri ve öpücükleri ile kutlamalar başladı. Hülya’nın ve canım arkadaşım Şebnem’in Barlas Paşa adına gönderdiği çiçek hemen masamda en güzel yere konuldu.


Bir önceki gün süper zamanlamayla resmen doğumgünü hediyesi göndermiş gibi olan sevgili Serpil beni öyle şaşırttı ve sevindirdi ki anlatamam. Kendisine aldığı masa örtüsünü beğenmiştim bir de onun yanında tesadüfün bu kadarı dedirtten geçen hafta Paşabahçe’de baktığım kuşlar benim olunca resmen çoştum :))  Buradan kendisine kocaman bir öpücük gönderiyorum :))

Bu arada saatlere bir baktık öğlen olmuş. Kızların ayarladığı güzel bir öğle yemeğinde hem çok güzel vakit geçirdim, hem de şımartıldım gördüğünüz üzere :)) 

Feyzoş’um da baykuş sevdam için uygun bir şey bulamayınca favori rengim turkuazla günüme renk katmaya karar vermiş. 

Bu kadar fotograf çektikten sonra hadi beni de çekin dedim. Hımm düşündüm de sanırım objektifin arkası benim için çok daha rahat :))

Son kısma geçiyorum; akşam tabii ki tüm aile annemlerde toplandık ve keyifli bir yemek yedik. Sevgilinin bana aldığı güller evimizde kendine güzel bir yer bulurken annemin beyaz gülleri ve lilyumu da baş köşeye yerleşmişti…


Tüm bu güzellikleri sevdiklerimle birlikte yaşama şansım olduğu için bir kez daha şükrederek hepinize keyifli ve bol güneşli bir haftasonu diliyorum…

Yazar: Burcu Çalışkan | 45 Yorum | Kategori: Fotoğraf, İçimden Gelen

Yorumlar
Yorum Bırakmak İçin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *