Algida Fabrikası’nda Bir Gün
30 July 2010

Excel Danışmanlık’tan Aylinciğimin davetiyle Algida Dondurma Fabrikasını ziyaret için Çorlu yollarına düştük. Yol şoför beyin en yavaş gitme rekor denemelerine karşı kızlarla yaptığımız bol kahkahalı sohbet sayesinde çabucak geçti. Dondurma üretim ve fabrika genel kurallarının anlatıldığı kısa toplantı sonrası gruplar halinde dolaşmaya başladık. Üretim alanlarını gezmeden önce sıkı hijyen kurallarına uymak için hazırlıklarımızı yaptık ve bilgilendirici anlatım eşliğinde dolaşmaya başladık. Tesiste üretim otomasyon sayesinde insan eli değmeden ve son derece hijyenik bir şekilde yapılıyor. Çikolata soslarına batırılan Magnum’lar ve içleri çikolataya bulanmış kornetler benim gözümü döndürmeye yetti de arttı bile. Tam o esnada ikram edilen kornetin tadı da gerçekten inanılmazdı. Her ne kadar sos odasına girmemize izin vermeseler bu tur gerçekten keyifliydi :)) 
Toplu fotograf çektirdiğimiz alanda yeni üretilen Frambuazlı Dondurmalı Pasta ve limon aromalı dondurmayı denedik bu sıcaklarda eminim ki bir çoğunuz bu lezzetlerden memnun kalacak.

Son olarak bizler için hazırlanan alanda birbirinden lezzetli yemekler eşliğinde ki sohbet sonrası ellerimizde hediyelerle dönüş yoluna koyulduk. O günü hazırlayanlara bir kez daha teşekkür ediyor ve sizlere de çoook güzel bir h.sonu diliyorum :))

Yazar: Burcu Çalışkan | 31 Yorum | Kategori: Fotoğraf, Gezelim Görelim, Haftasonu

Yorumlar
Yorum Bırakmak İçin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *