aJaNDa Dergisi Yayına Hazır !!!
31 May 2010

1 Haziran 2010 itibari ile yayına girecek olacak ve donanımlı bir ekiple hazırladığımız aJaNDa ‘ya ücretsiz abone olabilir ve her ay dergi yayımlandığında otomatik olarak emailinize yeni sayıyı alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey www.ajandadergi.blogspot.com  adresine girerek sol tarafta yer alan email alanına emailinizi girmek ve kaydolmak. Sizleri aJaNDa‘nın ilk sayısına davet ediyor ve yorumlarınızı heyecanla bekliyoruz!!

aJaNDa
Eğlenceli ve Kültürel Etkinlik Önerileri

Gezecek, okuyacak, seyredecek, deneyecek, değerlendirecek, ilginizi çekecek birçok şeyin olduğu bir dergi hazırladık, adını aJaNDa koyduk!

aJaNDa tam 1 AY boyunca ne yapmalı, nereye gitmeli, ne seyretmeli, ne okumalı gibi sorularınıza cevap bulacak, sizlere rehberlik edecek. Ayrıca kitap, film inceleme yazıları, röportajlar, ayın bloğu, yazı dizileri, fotoğrafçılık, dalış, çocuklarla aktiviteler, İstanbul’da turist olmak gibi türlü türlü ilgi çekici konu aJaNDa’da.

Online kültür, sanat, etkinlik dergisi aJaNDA ilk sayısı ile 1 Haziran 2010’da ajandadergi.blogspot.com da. Ücretsiz abone olabilir, indirebilir, kaydedebilir, bir ayı nasıl geçireceğinizi bizimle planlayabilirsiniz.

“1 Ay Garanti”

Dergiyi masaüstünüze indirin, 1 ay boyunca sıkılmadan okuyun!

Sizleri ilk sayımızı okumaya davet ediyoruz !

aJaNDa Ekibi

Banu Hıdırlar
Burcu Çalışkan Kırcı
Duygu Phillips
Müge Karahan
Seda Asolar
Sinem Ergun

Yazar: Burcu Çalışkan | 30 Yorum | Kategori: Basında, Fotoğraf, İçimden Gelen

Yorumlar
Yorum Bırakmak İçin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *