Doğum Hikayesi; Belinay Bebek
08 February 2012


Bu yağmurlu güne güneşli bir günden kalma bir çift ve onların minik melekleri ile başlamak istiyorum. Güzel annemizin beni araması ile gittiğim Florance Nightengale Hastanesi’nde planlanandan kısa br süre önce de olsa doğmaya karar verdiği için yurtdışından henüz dönememiş babanın burukluğu ile karşılaştım. Annemiz ameliyathaneye alınacağı süreye kadar sakin gözükse de gözlerindeki endişe hemen göze çarpıyordu. Biz güzel dileklerle ameliyathanenin yolunu tutarken annemiz de gözyaşlarını tutamıyordu artık. Dokturunun kararı ile sezaryenle aramıza katılan Belinay’ın daha fazla bekletilmemesinin ne kadar doğru br adım olduğunu boynuna dolanan 3 kat göbek kordonu gayet rahat açıklıyordu. Sağlıklı bir şekilde annesi ve ailenin geri kalanı ile buluşan bebeğimizi ertesi gün yetişen babacığının katılımı ile de bol bol fotoğraflama imkanı buldum. O da birbirinden cici kıyafetleri ile bana poz vermekten geri kalmadı tabii:)) Sizi bu güzel aile ile başbaşa bırakırken devamı için buraya davet ediyorum 

Burcu Çalışkan Photography olarak bir mucizevi ana daha tanık olma keyfini yaşarken güzel ailemize melekleri ile birlikte sağlıklı, mutlu nice yıllar diliyorum :))

Yazar: Burcu Çalışkan | 4 Yorum | Kategori: Doğum Hikayeleri

Yorumlar
 1. sevil şahin | 07 February 2012 , 8:48 am

  Allahım nazarlardan saklasın çok tatlı bir bebiş bu tatlım
  sen yine her zaman ki gibi şahane fotoğraflamışsın. öperim sevgiler

 2. tarih84 | 07 February 2012 , 10:48 am

  gözlerim doldu:(( anne ile bebeğin ilk karşılaşması çok mucizevi bir şey, inşallah mutlu bir ömrü olur şanslı bir hayat onun olur.

 3. filizzz | 10 February 2012 , 9:33 am

  allahım o ne tatlı şey öyle :))) allah uzun ömür nasıp etsin maşşallahhh tüh tühhh

 4. Ebru Kumsal | 08 May 2012 , 4:01 pm

  Fotoğraflarınıza bayıldım,çok keyifli bir iş olmalı ama maharet gerektirdiği çok açık:) Çok tatlı bebiş ve ailesi aman nazar değmesin,maşallah:)

Yorum Bırakmak İçin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *