Doğum Hikayesi; Aras Aslan Bebek
02 December 2011

Bugün ki hikayemin kahramanı daha önce kuzeni Derin Bebek’in doğum hikayesini fotoğrafladığım Aras Aslan. Adında da anlaşılacağı gibi fanatik Galatasaray’lı bir babanın yakışıklı mı yakışıklı oğluşu kendisi. Normal doğum için sabah 8’de hastaneye yatan annesini gece 12’ye kadar uğraştıran nazlı bir bebek aynı zamanda.

Hastaneye girişleri ile haberleşmeye başladığımız ama beni gece yarısı acil sezaryan kararı ile aramaları ile hastaneye koştum ve hemen ameliyathanenin yolunu tuttum. İçeri girmemle hayata merhaba diyen Aras Aslan’la dışarı çıkmam bir oldu :)) Her bebeğin her çekimin kendi içinde bir anısı vardır fotoğrafçısı için benim de bu doğumda unutamadığım ilk karşılaşmaları ile oğluna aşık olan annenin ona bakmaya doyamaması oldu.

Emzirmek için kucağına vermek istedediklerinde “Ne kadar güzel değil mi? Siz tutun biraz daha bakayım lütfen” sözleri hala kulaklarımda :)) Bu güzel buluşma anne kadar sabahtan beri hastanede bekleyen kocaman aileyi de heyacanlandırmış herkes gülen gözlerle onları izliyordu. Hem dinlenmeleri hem günışığında daha rahat çekim yapabilmek için izin istedim ve ertesi gün tekrar hastanenin yolunu tuttum. Bu zaman zarfında annemiz toparlanmış bebişimiz ise şişliklerinden kurtulmuştu. Bana birbirinden hoş pozlar veren güzel aileme ait fotoğraflarla sizi başbaşa bırakıyor, keyifli bir h.sonu diliyorum :))

Sevgili Fiko ve Tolga, Aslan oğlunuzla geçireceğiniz nice güzel yıllar diliyor yeni hikayelerde buluşmak üzere diyorum :)) Bu arada daha fazlası için tık tık :))

Yazar: Burcu Çalışkan | 5 Yorum | Kategori: Doğum Hikayeleri, Fotoğraf

Yorumlar
 1. Bahar ve kızısı Yağmur | 02 December 2011 , 12:30 pm

  ne güzel yatmış annesinin üstüne 😀
  çok çok güzel bir iş yapıyorsun canım, tebrikler 🙂

 2. ayca | 02 December 2011 , 1:10 pm

  Çook güzel olmuş Burcu cookkk :)))

 3. guzelgul | 04 December 2011 , 9:11 am

  ay bayildim fotoraflara ama neden fotoraflar cokkk beyaz cikmis??

  Mein Blog/Blogum

 4. Hey. i´m Eminchen. | 06 December 2011 , 11:17 pm

  fotograflar harika ötesi 🙂 tabiki kücük aslanda öyle ^^
  http://butterfly-eminchen.blogspot.com/

 5. queen's choice | 02 January 2012 , 12:27 pm

  Gerçekten çok güzel fotoğraflar,umarım benim doğumumda da görüşebiliriz… Sevgiler 🙂

  Burcu (bu sabah telefonlaştık:))

Yorum Bırakmak İçin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *